• In English
 • Оперативна інформація Держспецзвʼязку про роботу мобільного звʼязку, інтернету та цифрового телебачення в Україні станом на 18:00 26 травня 2022 року

  Продуктивно попрацювали фахівці Київстару. Вони відновили покриття у Луб'янці та Тетерівському Київської області. Запустили додаткові вежі у Чернігові, та 10 – у Харкові в районі Салтівки. Ще 14 базових станцій запрацювали у Харківській області.

  Національний центр оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій (НЦУ) при Держспецзв’язку погодив відновлення будівництва базової станції lifecell у Львівській області. Після початку її роботи вдасться значно покращити стабільність покриття. Це надзвичайно важливий проект, адже в цей регіон переїхали чимало українців, які тікали від війни.

  За координації НЦУ фахівці Датагруп забезпечили налаштування додаткових точок доступу до мережі "Інтернет" у Миколаївській області для безперебійного доступу до інтернету об’єктів критичної інфраструктури.

  Фахівці Укртелекому оперативно зреагували на погіршення якості послуг міжміського, міжнародного телефонного зв’язку та доступу до інтернету в місцях бойових дій Запорізької області. Протягом кількох годин вдалося повністю відновити зв'язок і доступ до мережі.

  Водночас ремонті бригади Укртелекому завершили ремонтно-відновлювальні роботи в Одеській області. Тож тепер інтернет є в усіх містах і селах, де компанія надає послуги.

  На Херсонщині відновлено надання послуг ще у двох населених пунктах. І зараз в області інтернет доступний вже у 82% населених пунктів, де є мережі оператора.

  Забезпечуємо зв’язок, наближуємо перемогу!