• In English
 • Оновлено інтерфейс та функціонал офіційного вебсайту Мінагрополітики

  Офіційний вебсайт Мінагрополітики відтепер має більш зручний функціонал, завдяки якому користувачі зможуть оперативніше знайти потрібну інформацію. Сайт має горизонтальну навігацію, а інформація розміщена блоками за тематикою.

  Для зручності користувачів до основної стрічки новин в аграрній сфері на вебсайті додано окрему стрічку оперативних новин щодо поточної діяльності міністерства. Зазначений контент можна знайти в блоці «Агро Україна».

  У блоці «Агро Міжнародне» зібрано останні новини з ресурсів світових ЗМІ, перекладені українською мовою. Крім того, користувачі сайту матимуть доступ до інформації щодо міжнародних котирувань аграрної продукції. Сервіс розроблений компанією AgroChart та є безплатним для користувачів нашого сайту.

  У блоці «Агро онлайн» міститься інтерактивна інформація. Зокрема, поновлено роботу інструменту «Поле онлайн», який дозволяє моніторити оперативну інформацію щодо польових робіт у розрізі областей та культур на будь-яку дату. Також тут розміщені дашборди з інтерактивною інформацією стосовно ринку землі, зовнішньої торгівлі продуктами АПК тощо. Крім того, користувачам доступні актуальні цифри щодо експорту, кількості земельних угод та інша статистична інформація.

  Наразі вебсайт містить 6 окремих лендінг-пейджів із акцентом на інформації, що є найбільш актуальною для користувачів, зокрема щодо грантової допомоги аграріям, впровадження новітніх технологій в аграрній сфері тощо.

  Серед важливих нововведень – доступ до електронного кабінету бронювання військовозобов’язаних.

  Інтерфейс вебсайту побудовано на принципах простоти та доступності для усіх верств населення, включаючи людей із вадами зору. Портал повністю оптимізовано для використання на смартфонах та планшетах, а також для поширення контенту в соціальних мережах. Для користувачів доступна також англомовна версія сайту.

  Оновлений сайт наразі працює в тестовому режимі. Пропозиції та зауваження щодо роботи сайту надсилайте на адресу: portal@minagro.gov.ua .


  Довідково

  Вебсайт розробила компанія KitSoft за підтримки проекту ЄС «Інституційна та політична реформа дрібномасштабного сільського господарства в Україні» (EU4SmallFarms) та програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).