• In English
 • Омбудсмен перевірив сервіси Мінцифри: порушень не виявлено
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 19 червня 2020 року о 15:10

  Офіс Омбудсмена України перевірив ресурси Мінцифри та не виявив порушень, що впливають на обробку персональних даних українців.

  З 4 по 12 червня 2020 року Уповноважений Верховної Ради з прав людини проводив планову виїзну перевірку додержання законодавства у сфері захисту персональних даних Міністерством цифрової трансформації та ДП "Дія".

  "Перевірка, яку проводив офіс Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини визначила, що Мінцифри не порушує законодавство у сфері персональних даних. Користування сервісами Міністерства є безпечними. Безпека українців при використанні наших ресурсів була і залишається одним з ключових наших пріоритетів", - прокоментував результати перевірки Віце-прем'єр-міністр - Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

  У результаті перевірки, встановлено, що Міністерство цифрової трансформації обробляє персональні дані на основі чинного законодавства, не використовує персональні дані надмірно та без визначеної мети. А також має усі необхідні організаційні та технічні засоби для захисту даних.

  Персональні дані, які користувачі застосунку та порталу "Дія" отримують з реєстрів, на ресурсах Міністерства не зберігаються. Лише фотографії користувачів застосунку "Дій вдома2, які зберігаються протягом дії карантину та ще 30 днів після його завершення.