• In English
 • Ольга Стефанішина зустрілася з Елізою Феррейрою, комісаром ЄС з питань згуртованості та реформ
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 02 липня 2020 року о 18:04

  Сьогодні, 2 липня, Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина провела онлайн зустріч Елізою Феррейрою, комісаром ЄС  з питань згуртованості та реформ.

  «Ми вітаємо Стратегію ЄС для Дунайського регіону та прагнемо відігравати активну роль та робити свій внесок у її розвиток. Ми ставимо у фокус досить амбітні цілі в рамках наявних фінансових інструментів транскордонного співробітництва та прагнемо розширити свою участь у регіональних проектах ЄС», - наголосила Ольга Стефанішина.

  Віце-прем’єр-міністр виділила питання транскордонного співробітництва з ЄС як пріоритетного для неї.

  «Україна є учасником програм транскордонного співробітництва, що доступні в рамках Європейського інструменту сусідства. Разом із нашими сусідами з ЄС ми прагнемо розвивати спільні прикордонні райони та вдосконалювати моделі співпраці та взаємодопомоги», - зазначила Ольга Стефанішина.

  Віце-прем’єр-міністр також повідомила, що Україна сподівається на участь у Європейському тижні регіонів та міст, який цього року 12 жовтня пройде в Брюсселі.  

  «Цей форум є чудовою платформою для обміну досвідом, обговорення регіональної політики, представлення основних досягнень та практичних рішень тих проблем, які виникають і є спільними для більшості місцевих органів управління в Європі», -зазначила Ольга Стефанішина. 

  Сторони також домовилися сформувати пропозиції щодо проектів та ініціатив ЄС, в яких Україна прагне брати участь.