• In English
 • Ольга Стефанішина взяла участь у відкритті Регіонального представництва Консультативної місії ЄС в Маріуполі
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 25 вересня 2020 року о 19:57

  Робота Консультативної місії ЄС (EUAM) є стратегічно важливою для розбудови цивільного сектору безпеки України відповідно до європейських стандартів і практик. Про це заявила Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина під час офіційного відкриття Регіонального представництва КМЄС в місті Маріуполь.

  Віце-прем’єр-міністр подякувала ЄС за підтримку роботи Місії та наголосила: “Відкриття Представництва Консультативної місії ЄС у Маріуполі – це потужний сигнал підтримки України. Чому саме? Бо коли у 2014 році почалися анексія Криму та окупація територій Донецької та Луганської областей, ЄС прийняв рішення задіяти механізм розбудови цивільної безпеки, в рамках якого була створена Консультативна місія в Україні. І відкриття сьогодні Представництва Місії в Маріуполі є дуже потужним сигналом довіри до України та підтримки сходу України” .

  Ольга Стефанішина також звернула увагу на готовність до співпраці українських силових органів.

  “Ми також розраховуємо на розширення сфери діяльності Місії за рахунок співпраці з Національною гвардією, Державною міграційною службою та поглиблення співпраці з Державною прикордонною службою”, - зазначила Віце-прем’єр-міністр.

  Довідково

  Консультативна місія Європейського Союзу (КМЄС) в Україні офіційно розпочала роботу в Києві 1 грудня 2014 року після Революції Гідності та відповідного запрошення від Уряду України й відкрила уже чотири регіональні підрозділи.

  Місія надає підтримку державним органам України у послідовному реформуванні сектору цивільної безпеки шляхом стратегічних консультацій і практичної підтримки заходів з реформування згідно зі стандартами ЄС та міжнародними принципами належного врядування та дотримання прав людини.

  Ольга Стефанішина взяла участь у відкритті Регіонального представництва Консультативної місії ЄС в Маріуполі Ольга Стефанішина взяла участь у відкритті Регіонального представництва Консультативної місії ЄС в Маріуполі Ольга Стефанішина взяла участь у відкритті Регіонального представництва Консультативної місії ЄС в Маріуполі Ольга Стефанішина взяла участь у відкритті Регіонального представництва Консультативної місії ЄС в Маріуполі