• In English
 • Ольга Стефанішина: Україна готова посилити економічну співпрацю з Ізраїлем
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 17 серпня 2020 року о 16:31

  Україна готова гарантувати безперебійні постачання продовольчих товарів та сировини в інші країни світу, а також розширити експорт сільськогосподарської продукції до Ізраїлю. На цьому 17 серпня наголосила Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Ізраїлю в Україні Джоелем Ліоном.

  «Ми розуміємо, що поширення коронавірусу по всьому світу негативно впливає на світову економіку. Саме тому нам сьогодні варто шукати спільні шляхи для активізації економічного й інвестиційного співробітництва між нашими країнами. У цих умовах важливе значення має запуск Угоди про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем. Водночас, ми підтверджуємо свою готовність до подальшої співпраці в аграрному секторі з Ізраїлем та сталого експорту української сільськогосподарської продукції на ізраїльський ринок», – зазначила Ольга Стефанішина.

  Віце-прем’єр-міністр та посол Ізраїлю обговорили використання потенціалу Регіональної конвенції про пан-євро-середземноморські преференційні правила походження для розвитку двосторонньої торгівлі. Вони також наголосили на важливості роботи Спільної українсько-ізраїльської комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва та обговорили можливий формат її майбутнього засідання.

  «Комісія є ефективним інструментом для розвитку економічного співробітництва обох країн і я, як голова Української частини Комісії, з нетерпінням чекаю на проведення чергового, 12-го засідання Комісії, після закінчення пандемії», – зазначила Віце-прем’єр-міністр.

  Ольга Стефанішина: Україна готова посилити економічну співпрацю з Ізраїлем