• In English
 • Олексій Гончарук: Програма мобільності молоді стартує в квітні цього року
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 03 січня 2020 року о 10:24

  «Уряд створює умови, щоб молодь була соціально активною, самостійною. Ми хочемо побороти ситуацію, коли чи не більше половини молодих людей за останні три роки не виїжджало за межі області. Мобільність – позитивно впливає і на економіку, і на продуктивність праці», - підкреслив Прем’єр-міністр Олексій Гончарук. Він додав, що така програма заохотить пізнавати різноманіття регіонів та розвивати організації громадянського суспільства. 

  На першому етапі буде розроблена нормативно-правова база та концепції програми мобільності молоді. Вже з квітня цього року – запускатимуться пілотні проекти між кількома регіонами України. 

  Повноцінно програма, яка підвищить самостійність, життєстійкість та спроможність молоді, запрацює до кінця року. 

  Нагадуємо, мобільність молоді є однією з цілей Програми діяльності Кабінету Міністрів, яку затверджено у вересні 2019 року. 

  Тепер їх деталізовано - по кожній з 78 цих цілей Програми опублікована концепція та  індикатори, за якими вимірюватимуться їх досягнення.

  Уряд робить свою роботу ще більш прозорою - документ виставлено на обговорення до  офіційного затвердження. Усі зацікавлені особи по кожній з концепцій можуть дати зворотний зв'язок.

  Олексій Гончарук: Програма мобільності молоді стартує в квітні цього року