• In English
 • Олексій Гончарук представив нового голову Фонду держмайна
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 20 вересня 2019 року о 13:14

  Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук представив нового голову Фонду державного майна – Дмитра Сенниченка. Учора Верховна Рада призначила його голосами 238 депутатів.

  «Готовність України нарешті почати велику приватизацію державних об’єктів – один з найважливіших маркерів довіри для інвесторів. І саме Фонд держмайна відповідальний за її реалізацію. Тому зараз нам потрібен ефективний голова цього органу, який зможе забезпечити йому чітку та прозору роботу. Пан Сенниченко – це гравець на результат та ефективність. Чекаю наступного тижня звіт про перші ефективні результати», – сказав Олексій Гончарук.

  Дмитро Сенниченко має великий досвід як співпраці з іноземними інвесторами, так і реабілітації проблемних державних компаній. Він більше 10 років очолював великі міжнародні компанії, які спеціалізуються, зокрема, на залученнях інвестицій у нерухомість та інфраструктуру – був СЕО девелоперської компанії Parkridge Holdings (2006-2010) та директором Jones Lang LaSalle (2013-2016). Свого часу обидві компанії під його керівництвом очолювали рейтинги кращих.

  З 2016 року займався корпоратизацією та реформою державного підприємства «Укрпошта». За три роки на посаді директора з управління нерухомим майном та інфраструктурою в «Укрпошті» Дмитро Сенниченко збільшив доходи від оренди у 6 разів.

  Олексій Гончарук представив нового голову Фонду держмайна