• In English
 • Олексій Чернишов: Проєвропейський курс залишається пріоритетом для Мінрегіону
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 22 червня 2020 року о 17:39

  Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов представив нового заступника. Ігор Корховий був призначений заступником Міністра з питань європейської інтеграції розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 року № 671-р.

  Міністр визначив для заступника такі головні завдання: розширення та поглиблення транскордонного співробітництва з ЄС; виконання плану Угоди про Асоціацію з ЄС; залучення інвестицій та організація співпраці з міжнародними фінансовими та донорськими організаціями; виконання функцій щодо здійснення міжнародного співробітництва; залучення та координація міжнародної технічної допомоги; імплементація завдань у сфері гендерної рівності тощо.

  «Проєвропейський курс залишається пріоритетом для Мінрегіону. Перед новопризначеним заступником Міністра поставлені важливі для Мінрегіону завдання. Впевнений, що його професіоналізм сприятиме продовженню плідної співпраці Мінрегіону з установами Європейського Союзу у багатьох сферах, зокрема енергоефективності, розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади та адмінтерустрою, благоустрою населених пунктів, житлово-комунального господарства. Адже європейська інтеграція – це важливий інструмент побудови безпечного та комфортного життєвого простору для розвитку людини», - зазначив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

  Наразі, зокрема, реалізуються програми U-LEAD з Європою, Мери за економічне зростання (M4EG), Інституційна підтримка в рамках архітектури підтримки реформ в Україні – Команда підтримки реформ та проект «Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) для впровадження сталих енергоефективних рішень (HOUSES).

  Ігор Корховий працював у приватному секторі, сфері благодійності та Офісі реформ при Мінрегіоні. З 2017 року обіймав посади генерального директора Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Мінрегіону, з 2019 року виконував обов’язки державного секретаря Мінрегіону. У минулому році проходив навчання у Ризькій Вищій школі права (Латвія) за програмою «Європейське право та економіка». Ігор Корховий планує продовжити діалог та тісну співпрацю з установами Євросоюзу в рамках проведення реформ у ключових сферах компетенції Мінрегіону відповідно до європейських норм та стандартів.