• In English
 • Олексій Чернишов перевірив хід відбудови соціальних об‘єктів в Одеській області
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 27 травня 2021 року о 16:23

  У рамках робочого візиту в Одеську область Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов перевірив низку об‘єктів соціальної інфраструктури, де тривають або вже завершені ремонтні роботи.

  «Сьогодні з командою працюємо в Одеській області. Основна мета відрядження – ознайомлення з виконанням програми Президента «Велике будівництво» як за 2020-й, так і за 2021 рік, реформа децентралізації — процеси, які зараз відбуваються та підготовка до наступного етапу, ознайомлення з ситуацією щодо поширення коронавірусної хвороби COVID-19», – повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

  У рамках візиту Міністр, зокрема, відвідав Балтську школу №3, де після пожежі, що сталася у 2018 році, ведуться роботи з відбудови закладу.

  «Всім нам відомо, при яких обставинах цей навчальний заклад постраждав. Пожежа, спричинена блискавкою, стала величезною проблемою для мешканців Балти та регіону, адже до надзвичайної ситуації тут навчалися 700 дітей. Завершити реконструкцію навчального закладу мають цьогоріч» – зазначив Міністр Олексій Чернишов.

  Роботи фінансуються з Державного фонду регіонального розвитку, міського бюджету та залишку освітньої субвенції. Роботи мають бути завершені до початку навчального року.

  Також в рамках візиту до Одеського регіону Міністр Олексій Чернишов відвідав Балтську багатопрофільну лікарню, де завершується реконструкція приймального відділення екстреної медичної допомоги.

  Міністр також побував в Усатівській територіальній громаді Одеського району, де оглянув ще один об’єкт «Великого будівництва» — ясла-садок на 130 місць.

  Нагадаємо, раніше Міністр Олексій Чернишов наголосив, що підтримка та розвиток соціальної інфраструктури — важливий пріоритет роботи Мінрегіону. На цей рік у межах Програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» заплановано 500 соціальних проектів.