Олексій Кулеба зустрівся з Даліпом Сінгхом
Прозорість та підзвітність – ключові пріоритети у роботі Міністерства розвитку громад та територій України. На цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр з відновлення України — Міністр розвитку громад та територій України Олексій Кулеба під час розмови із заступником радника з національної безпеки США з міжнародної економіки Даліпом Сінгхом.
Розвиток системи DREAM допоможе покращити моніторинг та контроль над використанням коштів у відновленні.
“DREAM — має стати єдиним механізмом для всіх інвестиційних проектів: від місцевого та регіонального рівнів до національного”, — зазначив Олексій Кулеба.
Він подякував за постійну та стратегічну підтримку, яку Сполучені Штати Америки та USAID надають Україні та за надані когераційні установки, які допоможуть українським містам підготуватися до складної зими та посилити енергобезпеку.
“Міністерство налаштоване активно імплементувати існуючі проекти та запускати нові. Ключовим фактором є ефективні проекти, оскільки громадяни мають відчувати конкретні зміни у своїх громадах. Саме Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України відіграє важливу роль у стійкості регіонів, оскільки його ефективна діяльність безпосередньо впливає на якість життя у громадах та загалом у країні”, — наголосив Олексій Кулеба.
Голова Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України Сергій Сухомлин ознайомив американську сторону з пріоритетами та баченням роботи Агентства.
Своєю чергою Даліп Сінгх наголосив на важливості координації та імплементації проектів.
Зустріч пройшла в межах 11-го засідання Ukraine Donor Platform (UDP) у Римі (Італія), де зібралися донори, які допомагають у відновленні України.
Нагадаємо, під час засідання Олексій Кулеба назвав пріоритетні напрямки у відновленні та відбудові України.