• In English
 • Олексій Чернишов взяв участь в урядовій селекторній нараді на тему підготовки до опалювального сезону
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 03 серпня 2022 року о 20:39

  3 серпня Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов взяв участь в урядовій селекторній нараді під головуванням Премʼєр-міністра Дениса Шмигаля, однією з тем якої була підготовка до осінньо-зимового періоду.

  Міністр означив 4 блоки стабільного проходження опалювального сезону: баланс ресурсів, цінова стабільність і фінансова спроможність, інфраструктурна підготовка та технічні резерви для аварійних ситуацій. Також Олексій Чернишов наголосив на необхідності готуватися до надзвичайних ситуацій.

  «Кожен регіон та місто мають зробити стрес-тест. Необхідно перевірити, як працюватиме місто, коли зникає теплопостачання: як облаштовані пункти обігріву, чи готове резервне обладнання, чи наявні плани швидкого реагування, чи витримають мережі перехід на електричне опалення. Міста мають заготувати запаси твердого палива та альтернативного палива для упевненого проходження опалювального сезону», — зазначив Олексій Чернишов.

  Нагадаємо, раніше Верховна Рада України прийняла в цілому законопроекти №7427 та №7429, які створюють умови для фінансової спроможності підприємств теплопостачання.