• In English
 • Олексій Чернишов: Упевнений у продовженні ефективної та скоординованої співпраці з ПРООН
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 28 вересня 2022 року о 16:52

  Міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов провів зустріч із заступницею директора Регіонального бюро Програми розвитку ООН у справах Європи та СНД Мариною Уолтер та виконувачкою обовʼязків Постійної Представниці ПРООН в Україні Манал Фоуані.

  Сторони обговорили результати звіту RDNA «Швидка оцінка завданої шкоди та потреб на відновлення / Rapid Damage and Needs Assessment» та термінові потреби громад для відновлення пошкодженої та зруйнованої інфраструктури. Олексій Чернишов презентував програму невідкладного відновлення задля виживання.

  “Наші першочергові сфери для відновлення: системи життєзабезпечення, освіта, охорона здоров’я, житло, мости та дороги. Особливо у звільнених регіонах. Важливо, щоб міжнародна допомога, особливо таких потужних організацій, як ООН, була скоординована та направлена на невідкладні заходи», — зазначив Олексій Чернишов.

  Нагадаємо, раніше Міністерство розвитку громад та територій України та Програма розвитку ООН підписали Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво щодо системного підходу до моніторингу розвитку та відновлення громад, до збору інформації про пошкодження та оцінку руйнувань, завданих збройною агресією рф.