• In English
 • Олександр Саєнко: Сьогодні є всі передумови для побудови сучасної та професійної державної служби
  Служба Міністра Кабінету Міністрів України, опубліковано 24 квітня 2018 року о 13:08

  Реформу державного управління обговорили 23 квітня на зустрічі з професором Стенфордського університету Френсісом Фукуямою.

  В Україні ми маємо потужне громадянське суспільство, завдяки якому в державі відбуваються демократичні зміни. Але ми маємо будувати власну інституційну спроможність. І сьогодні, коли ми впроваджуємо прозорі конкурси, справедливу систему відбору, оцінювання та навчання, ми будуємо дійсно професійну, демократичну та європейську систему державного управління. Про це заявив Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко.

  Міністр зазначив, що сьогодні є всі передумови для формування професійної державної служби - політична підтримка Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, міжнародна підтримка, підтримка експертів. Дуже багато людей повірили і приходять на державну службу – працювати на державу.

  Разом з фахівцями Стенфордського університету, Київської школи економіки та командою Асоціації "Професійний уряд" Уряд розпочинає проект "Цикл зворотного зв'язку державної служби". Завдання проекту - дослідження та подальше вдосконалення державної служби в Україні з метою побудови сучасної та ефективної системи держуправління.

  Як досягти високої спроможності держави? Відповідь на це питання, за словами Френсіса Фукуями, полягає в розвитку людського капіталу. Інтелектуальний капітал, навчання, підготовка, експертиза, фаховість, розуміння професійного служіння – саме це визначатиме, наскільки ефективною буде державна служба. Ви маєте скористатися можливостями, які прямо зараз відкриваються перед вами, - підкреслив Френсіс Фукуяма.

  Відеозапис заходу: https://www.youtube.com/watch?v=u-wiB8RYnrg

  Олександр Саєнко: Сьогодні є всі передумови для побудови сучасної та професійної державної служби