• In English
 • Олег Немчінов взяв участь у семінарі ОЕСР
  Служба Міністра Кабінету Міністрів України, опубліковано 01 березня 2023 року о 10:36

  28 лютого 2023 року Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов відкрив привітальним словом серію семінарів Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) для Державної регуляторної служби України (ДРС).

  У семінарі також взяли участь заступник керівника Директорату ОЕСР з питань державного управління Янош Берток та Голова ДРС Олексій Кучер.

  Захід організовано Комітетом з питань регуляторної політики ОЕСР для фахівців Державної регуляторної служби України.

  «Символічно, що в саме цей день була річниця подання заявки України на вступ до Європейського Союзу, а членство в ОЕСР - це ще один крок на шляху України до інтеграції в європейську спільноту. Наразі Україна проходить трансформаційні процеси, що зумовлені її євроінтеграційними прагненнями, і які охоплюють всі сфери суспільного життя, тож послідовна комунікація органів влади з комітетами ОЕСР є надзвичайно важливою. Поглиблення співпраці з ОЕСР стане імпульсом для запровадження в нашій країні передових міжнародних регуляторних практик і підходів та сприятиме швидшому економічному відновленню України», - зазначив Міністр КМУ Олег Немчінов.

  Сьогодні, 1 березня, у Києві починає свою роботу офіційний офіс Організації економічного співробітництва та розвитку. Він дасть змогу координувати спільну роботу у сфері відбудови та відновлення України, одночасно покращуючи реалізацію інструментів, стандартів і рекомендацій ОЕСР в Україні. Це допоможе нашій країні стати повноцінним членом організації. Оскільки Україна визнана потенційним членом ОЕСР, офіс попередньо функціонуватиме до 2026 року задля надання підтримки нашій державі під час відновлення.

  Нагадаємо, що ОЕСР виникла в процесі економічної та політичної відбудови Європи після Другої Світової війни у межах плану Маршалла, адміністратором якого вона виступала. Як організація, що була співвиконавцем Плану Маршалла в 20 столітті, ОЕСР бере участь в розробці і плану відновлення України. Організація вже надала загальний коментар до Плану відновлення України і додаткові пропозиції майже до всіх розділів. ОЕСР має унікальний досвід щодо підтримки процесу повоєнної реконструкції та може виступати одним з ключових міжнародних гравців в ході повоєнної відбудови України.