• In English
 • Олег Уруський зустрівся з Міністром оборони Іраку Джума Інадом Саадуном Аль-Джубурі
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 04 вересня 2020 року о 19:58

  Віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський зустрівся з офіційною делегацією Міністерства оборони Республіки Ірак на чолі з Міністром оборони генерал-лейтенантом Джума Інадом Саадуном Аль-Джубурі.

  Під час зустрічі були обговорені питання поновлення, після певної історичної паузи, співпраці між країнами.

  Олег Уруський в ході розмови поінформував Міністра оборони Республіки Ірак щодо подальшої роботи створеного Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості та реформ оборонної промисловості, які плануються до реалізації в Україні. Він зазначив, що Міністерство  буде опікуватися не лише оборонними підприємствами країни, а й питаннями військово-технічного співробітництва.

  Віце-прем’єр-міністр також зазначив: «Я знаю, що у Вас вже була зустріч в Міністерстві оборони України, де Ви обговорили деякі питання щодо двосторонньої співпраці. Наше Міністерство також зорієнтоване на розвиток плідних відносин між країнами, адже нам є що запропонувати».

  В свою чергу генерал-лейтенант Джума Інад Саадун Аль-Джубурі подякував українській стороні за прийом і можливість обговорити поточні питання відносин між країнами. Він зазначив: «Ірак та Україна мають багату історію двосторонніх відносин. Сьогодні ми тут, щоб надати їм нового імпульсу. Переконаний, що існуючі питання будуть вирішені. Іракський народ зацікавлений в розвитку співпраці з Україною. Наразі ми впевнено дивимося в майбутнє і на розвиток співпраці між країнами».

  Крім того, він зазначив, що мав можливість ознайомитися з потужностями окремих українських оборонних підприємств, зокрема авіаційної та ракетної галузей.

  Олег Уруський наголосив «Мав змогу бути в Іраку та поважаю іракський народ і бажаю йому тільки всього найкращого і процвітання». Він зазначив, що Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості безпосередньо опікуватиметься питаннями співробітництва в оборонно-промисловій галузі та висловив сподівання на позитивний результат візиту іракської делегації і інтенсивний розвиток взаємовідносин між двома країнами.


  Олег Уруський зустрівся з Міністром оборони Іраку Джума Інадом Саадуном Аль-Джубурі Олег Уруський зустрівся з Міністром оборони Іраку Джума Інадом Саадуном Аль-Джубурі Олег Уруський зустрівся з Міністром оборони Іраку Джума Інадом Саадуном Аль-Джубурі Олег Уруський зустрівся з Міністром оборони Іраку Джума Інадом Саадуном Аль-Джубурі