• In English
 • Олег Уруський: ЗСУ мають бути оснащені якісними вантажівками вітчизняного виробництва

  18 травня Віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський разом з Міністром оборони України Андрієм Тараном відвідав з робочим візитом ПрАТ «АвтоКрАЗ» на Полтавщині.

  Посадовці ознайомилися з продукцією військового призначення, що виготовляється підприємством, та оглянули потужності основного виробництва.

  Утім, основною метою візиту, за словами Олега Уруського, було обговорення з керівництвом заводу, головами Кременчуцької районної та Полтавської обласної держадміністрацій Олегом Лєдніком і Олегом Синєгубовим проблемної ситуації, що склалася довкола вітчизняного виробника вантажних автомобілів.

   «У Збройних Силах України доводиться спостерігати зростання кількості вантажівок іноземного виробництва, ухвалюються рішення щодо розміщення ряду нових зразків озброєння не на вітчизняному шасі. Своєю чергою ПрАТ «АвтоКрАЗ» наголошує на потребі збільшити оборонне замовлення та на ритмічності оплати за виготовлену продукцію», – сказав очільник Мінстратегпрому.

  Олег Уруський наголосив, що ситуація потребує пошуку оптимального рішення.

  «Важливо, щоб країна з багаторічним досвідом та реальним власним потужним потенціалом з виробництва вантажівок, зразки якої відомі у всьому світі, не втратила технологічних можливостей, а розвивала їх, поліпшуючи свої позиції на ринку», – вважає посадовець.

  Віце-прем’єр-міністр України Олег Уруський висловив переконання, що вітчизняні збройні сили мають бути оснащені якісними українськими вантажівками.
  «І це має бути в пріоритеті!» – додав очільник Мінстратегпрому.

  Детальніше на сайті Мінстратегпрому.

  Олег Уруський: ЗСУ мають бути оснащені якісними вантажівками вітчизняного виробництва Олег Уруський: ЗСУ мають бути оснащені якісними вантажівками вітчизняного виробництва Олег Уруський: ЗСУ мають бути оснащені якісними вантажівками вітчизняного виробництва Олег Уруський: ЗСУ мають бути оснащені якісними вантажівками вітчизняного виробництва Олег Уруський: ЗСУ мають бути оснащені якісними вантажівками вітчизняного виробництва