• In English
 • Олег Уруський відвідав три стратегічні підприємства Запорізької області
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 03 серпня 2020 року о 20:15

  Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський здійснив робочу поїздку до Запорізької області, в ході якої відвідав Казенне підприємство «Науково-виробничий комплекс «Іскра», яке є провідним розробником і виробником наземної радіолокаційної техніки оборонного комплексу, Державне підприємство «Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес» імені академіка О.Г. Івченка», що виконує проектування, виробництво, ремонт і технічне обслуговування авіаційних двигунів різного призначення, та АТ «Мотор Січ», що випускає надійні авіаційні двигуни та газотурбінні установки і є одним з найпотужніших світових виробників в галузі.

  В ході робочої поїздки було ознайомлено з поточним станом підприємств, обговорено конкретні механізми, які потребують впровадження для розвитку галузі, підприємства презентували новітні розробки. Окрему увагу приділено питанням виконання поточних замовлень, в тому числі для потреб Міноборони України.

  Олег Уруський запевнив, що створене Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості буде надавати дієву підтримку підприємствам галузі, та додав, що найближчим часом планує зустрітися з Міністром оборони для обговорення ключових питань, пов’язаних з діяльністю підприємств, які виробляють озброєння та військову техніку для нашої держави. 

  Промисловці висловили підтримку доцільності створення Міністерства та висловили готовність долучення до співпраці на всіх етапах його діяльності.

  «Завдання в нас одне, спільне – озброювати країну та військо, розвивати промисловість і створювати конкурентоспроможну продукцію», - зазначив Віце-прем’єр-міністр.

  Олег Уруський відвідав три стратегічні підприємства Запорізької області Олег Уруський відвідав три стратегічні підприємства Запорізької області Олег Уруський відвідав три стратегічні підприємства Запорізької області Олег Уруський відвідав три стратегічні підприємства Запорізької області