• In English
 • Олег Уруський провів нараду щодо виконання Державного оборонного замовлення 2020 року
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 23 листопада 2020 року о 14:38

  Віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський провів нараду щодо стану виконання Державного оборонного замовлення (ДОЗ) 2020 року за участю державних оборонних замовників.

  Попри те, що на сьогодні ДОЗ ще належить до компетенції Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Мінстратегпром не може бути осторонь існуючих проблемних питань. Наразі є низка запитань щодо виконання оборонного замовлення до більшості державних оборонних замовників.

  В ході наради Віце-прем’єр-міністр заслухав присутніх учасників наради про стан виконання ДОЗ (у відповідності до державних цільових оборонних програм) та проблемних питань з їх виконання. З доповідями та коментарями виступили представники Мінекономіки, Міноборони, ДССЗЗІ, МВС, ГУР МОУ, СЗРУ, СБУ, Національної гвардії, ДК "Укроборонпром", а також Офісу Президента та Апарату РНБО України.

  Було акцентовано на необхідності дотримання вимог рішень Президента України та Уряду, що визначають пріоритети формування ДОЗ в рамках реалізації державних цільових програм розвитку ОВТ, реформування та розвитку ОПК, створення виробництва боєприпасів та продуктів спецхімії.

  Олег Урурський звернув увагу на незадовільний стан виконання ДОЗ-2020 через затримки з укладанням контрактів, неповним авансуванням та несвоєчасним постачанням оплаченої продукції.

  Також підіймалося питання необхідності активізації всіх відомств та державних замовників задля своєчасного формування ДОЗ на наступний рік.

  Зважаючи на поточну ситуацію з виконанням ДОЗ-2020, Віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський наголосив на необхідності вжиття державними замовниками з оборонного замовлення невідкладних заходів, які мають забезпечити безумовне виконання завдань ДОЗ та ефективне використання коштів держбюджету, спрямованих на фінансування потреб оборони та безпеки.


  Олег Уруський провів нараду щодо виконання Державного оборонного замовлення 2020 року