• In English
 • Олег Уруський провів цикл нарад, присвячених нагальним питанням реформування та розвитку ОПК України
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 25 вересня 2020 року о 16:11

  Віце-прем’єр-міністром України - Міністром з питань стратегічних галузей промисловості України Олегом Уруським проведено цикл нарад, присвячених нагальним питанням реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу України. Участь у заходах взяли представники підприємств та установ, задіяних у процесі підвищення обороноздатності країни.

  Під час нарад керівництво ДК "Укроборонпром" доповіло про поточний стан на підприємствах ОПК України, було заслухано очільників основних виробників озброєння та військової техніки, а також спецекспортерів. Обговорювалися питання реформування та розвитку бронетанкової та авіаційної галузей, виробництва високоточного озброєння, радіолокаційної техніки та боєприпасів, а також роботи експортерів.

  У ході фахових дискусій було висловлено спільне розуміння, що науковий потенціал країни дозволяє створювати сучасні та ефективні зразки озброєння та військової техніки, однак є потреба в глибокому реформуванні структури та системи управління стратегічними галузями промисловості, перш за все, в оборонній та авіакосмічній. Потребує серйозного вдосконалення законодавча база у сфері інвестиційної діяльності, спрямованої на модернізацію та оновлення виробничого процесу, розвитку власних та запозиченню сучасних іноземних технологій.

  Учасники нарад були ознайомлені з планами Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості щодо корпоратизації підприємств та створення керуючих холдингових компаній: "Оборонні системи України" та "Аерокосмічні системи України", до складу яких увійде низка субхолдингів, які будуть створені за напрямами діяльності. Зокрема: високоточна зброя, радарні системи, боєприпаси та спецхімія, бронетанкобудування тощо. Було зроблено акцент на необхідності посилення оборонних спроможностей держави за рахунок прискорення реалізації ряду діючих та перспективних проектів, а також виробництва сучасної зброї стримування, що відповідатиме поточним викликам та загрозам безпеці України.

  Олег Уруський провів цикл нарад, присвячених нагальним питанням реформування та розвитку ОПК України