• In English
 • Олег Уруський: Поглиблюємо науково-технічну співпрацю з Туреччиною 

  13 липня Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський провів офіційну зустріч з Головою Технічної дослідної ради Турецької Республіки (ТЮБІТАК) паном Хасаном Мандалом.

  Сторони обговорили важливі питання науково-технічного співробітництва між Україною та Турецькою Республікою. Особливу увагу приділили обговоренню реалізації домовленостей, досягнутих у ході зустрічі Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з Міністром промисловості та технологій Туреччини Мустафою Варанком 29 листопада 2020 року в м. Стамбул, а також під час 10-го та 11-го засідань Міжурядової комісії з торговельно-економічного співробітництва.

  Віце-прем’єр-міністр України наголосив, що сторони вже достатньо вивчили можливості одне одного, тож слід переходити до конкретних угод. Олег Уруський, зокрема, поінформував свого візаві про завершення розробки Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2021-2025 роки.

  «Цей документ містить багато проектів, до реалізації яких можуть приєднатися і наші турецькі партнери», – зазначив очільник Мінстратегпрому.

  Голова Технічної дослідної ради пан Хасан Мандал, зі свого боку, повідомив, що Турецька Республіка зацікавлена у співпраці з Україною в космічній та оборонно-промисловій галузях, а також висловив переконання, що Україна й Туреччина разом можуть досягнути успіху як стратегічні партнери.

  Віце-прем’єр-міністр України Олег Уруський запросив представників ТЮБІТАК взяти участь у Міжнародному оборонно-інвестиційному форумі, який відбудеться в серпні-місяці в рамках святкування 30-річчя незалежності України.

  За словами очільника Мінстратегпрому, нинішній візит Голови Технічної дослідної ради Турецької Республіки (ТЮБІТАК) пана Хасана Мандала до України активізує взаємовигідну співпрацю між державами в науково-технічній сфері.

  «Уже зараз маємо з Туреччиною успішні спільні проекти», – уточнив Олег Уруський.

  Посадовець наголосив, що Уряд України підтримує всі цілеспрямовані дії й проекти, направлені на поглиблення співпраці між країнами.

  Олег Уруський: Поглиблюємо науково-технічну співпрацю з Туреччиною  Олег Уруський: Поглиблюємо науково-технічну співпрацю з Туреччиною  Олег Уруський: Поглиблюємо науково-технічну співпрацю з Туреччиною  Олег Уруський: Поглиблюємо науково-технічну співпрацю з Туреччиною  Олег Уруський: Поглиблюємо науково-технічну співпрацю з Туреччиною  Олег Уруський: Поглиблюємо науково-технічну співпрацю з Туреччиною  Олег Уруський: Поглиблюємо науково-технічну співпрацю з Туреччиною