• In English
 • Олег Уруський окреслив деякі аспекти Стратегії розвитку ОПК на форумі «Безпека країни»

  12 травня Віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський узяв участь у Форумі «Безпека країни», який проходить за підтримки Офісу Президента та Уряду в рамках Всеукраїнського форуму «Україна-30».

  Посадовець розповів представникам центральної та місцевої влади, бізнесу, журналістам та громадськості про дії, які зроблені та планується здійснити Урядом країни та Мінстратегпромом для реформування української оборонної промисловості.

  «Навів окремі аспекти Стратегії розвитку ОПК, яка нещодавно була ухвалена Урядом і вже найближчим часом має бути розглянута на засіданні РНБО. Цей документ розрахований до 2030 року і має стати основою для підготовки державних цільових програм, спрямованих на розвиток оборонно-промислового комплексу України», – сказав Олег Уруський.

  За словами очільника Мінстратегпрому, у Стратегії, зокрема, визначені пріоритетні напрями розробки та виробництва ОВТ. Це зокрема: автоматизовані системи управління; ракетна техніка; засоби ППО та ПРО; високоточні засоби ураження, боєприпаси та продукція спеціальної хімії; засоби РЕБ; безекіпажні платформи, (повітряного, наземного й морського базування) та ударна робототехніка; екіпірування «солдата майбутнього».

  «Обсяг коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення розвитку ОПК, пропонується визначити на рівні, не менш ніж 0,5 відсотка ВВП щороку», – уточнив Олег Уруський.

  Віце-прем’єр-міністр України висловив сподівання, що в рамках дії нової Стратегії вдасться реформувати українську оборонну промисловість і вивести її на якісний рівень – як у налагодженні сучасного виробничого процесу, так і в створенні належних умов праці для українців.

  Олег Уруський окреслив деякі аспекти Стратегії розвитку ОПК на форумі «Безпека країни»