• In English
 • Олег Уруський на Одещині: Поточні реформи мають надати поштовх до розвитку стратегічних підприємств регіону

  2 липня Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський у рамках робочого візиту на Одещину провів нараду щодо поточного стану, проблемних питань та подальшого розвитку стратегічних підприємств Одеської області.

  За словами посадовця, на території регіону розташовано 17 об’єктів державної власності, які згідно із переліком, затвердженим Урядом, мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави.

  Віце-прем’єр-міністр України Олег Уруський обговорив з керівництвом Одеської ОДА, представниками підприємств морегосподарського комплексу, оборонної та хімічної промисловості, а також Держрезерву, поточний стан та шляхи вирішення наявних проблем.

  «Деякі підприємства дійсно перебувають у складній ситуації і потребують конкретних заходів як з боку місцевої, так і центральної влади. Є, зокрема, проблеми із обсягами товарообігу та виробництва, з призначенням керівників підприємств, заборгованістю по заробітній платі та боргами за угодами», – зазначив очільник Мінстратегпрому.

  У ході відвертої дискусії учасники наради намітили певні кроки щодо розв’язання наявних проблем та забезпечення нормального функціонування суб’єктів господарювання Одещини.

  Олег Уруський запевнив керівництво облдержадміністрації та підприємств регіону в готовності Мінстратегпрому до конструктивної та плідної взаємодії в рамках реалізації заходів для відновлення ефективного розвитку промисловості області.

  Під час наради Віце-прем’єр-міністр України також проінформував про ситуацію щодо початку процесу реформування оборонної промисловості України, майбутніх корпоративних перетворень та планів створення в країні справді конкурентного бізнес-середовища.

  «Поточні реформи мають надати поштовх до розвитку промисловості країни, особливо її стратегічних галузей», – наголосив Олег Уруський.

  Олег Уруський на Одещині: Поточні реформи мають надати поштовх до розвитку стратегічних підприємств регіону Олег Уруський на Одещині: Поточні реформи мають надати поштовх до розвитку стратегічних підприємств регіону Олег Уруський на Одещині: Поточні реформи мають надати поштовх до розвитку стратегічних підприємств регіону Олег Уруський на Одещині: Поточні реформи мають надати поштовх до розвитку стратегічних підприємств регіону Олег Уруський на Одещині: Поточні реформи мають надати поштовх до розвитку стратегічних підприємств регіону