• In English
 • Міністр Кабінету Міністрів провів засідання Міжвідомчої робочої групи з розроблення та виконання програми «Здорова Україна»
  Служба Міністра Кабінету Міністрів України, опубліковано 23 листопада 2021 року о 14:21

  23 листопада 2021 року під головуванням Міністра Кабінету Міністрів України Олега Немчінова відбулось онлайн-засідання Міжвідомчої робочої групи з розроблення та виконання програми «Здорова Україна».

  У засіданні взяли участь представники центральних органів виконавчої влади, обласних та Київської міської державних адміністрацій та представників інших заінтересованих організацій.

  Програма «Здорова Україна» передбачає реалізацію завдань за такими напрямами: здорове та активне суспільство шляхом створення умов для розвитку рухової активності та спорту, фізичне здоров’я дітей, молоді та людей похилого віку, доступна та якісна медична допомога, безперешкодне середовище для всіх груп населення, забезпечення населення питною водою в необхідних обсягах та відповідної якості.

  Впровадження програми «Здорова Україна» допоможе досягти мети побудувати країну з високим рівнем життя, що можливо лише за умови покращення здоров’я українців.

  Олег Немчінов закликав членів міжвідомчої робочої групи активно долучитися до розробки проекту програми «Здорова Україна».