• In English
 • Олег Немчінов провів 8-ме засідання Міжурядової українсько-латвійської комісії
  Служба Міністра Кабінету Міністрів України, опубліковано 11 листопада 2020 року о 17:30

  11 листопада відбулося 8-ме засідання Міжурядової українсько-латвійської комісії з питань економічного, промислового і науково-технічного співробітництва у співголовуванні Міністра Кабінету Міністрів України Олега Немчінова. Співголова від латвійської сторони був Яніс Вітенбергс, Міністр економіки Латвійської Республіки. Вперше засідання відбулося онлайн.

  У заході взяли участь члени урядів України та Латвії, дипломати, представники промисловців та підприємців тощо. Сторони обговорили двостороннє торговельно-економічне та інвестиційне співробітництво, співпрацю у сфері сільського господарства, транспорту, енергетики, енергоефективності та відновлюваних джерел енергії.

  «За підсумками засідання було підписано Протокол восьмого засідання Міжурядової українсько-латвійської комісії з питань економічного, промислового і науково-технічного співробітництва. Цим документом сторони привітали та підтримали діяльність латвійсько-української ради ділового співробітництва», - розповів Олег Немчінов.

  Також зазначено, що Український союз промисловців та підприємців (ULIE) планує організувати у 2021 році український стенд на Міжнародній виставці продуктів харчування «Rigafood 2021» із залученням широкого кола українських учасників. Для подальшого сприяння та зміцнення ділових відносин між підприємцями Латвії та України, в рамках запланованої участі у «Rigafood 2021», Торгово-промислова палата Латвії готова вивчити питання організації B2B зустрічей між підприємцями України та відповідними компаніями Латвії.


  Довідково

  За результатами 2019 р. Латвія посідає 20 місце (після Швеції та Данії) за обсягами двосторонньої торгівлі товарами між Україною та країнами Європи з питомою вагою 1 % від загального. За 6 місяців 2020 року обсяг торгівлі товарами та послугами між Україною та Латвією склав 207,6 млн дол. США.

  Олег Немчінов провів 8-ме засідання Міжурядової українсько-латвійської комісії Олег Немчінов провів 8-ме засідання Міжурядової українсько-латвійської комісії