• In English
 • Олег Наливайко нагородив переможців XXІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа

  Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко взяв участь у церемонії нагородження переможців ХХІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа, яке відбулося 26 квітня в Миколаєві. 

  26 переможців у 22 номінаціях отримали свої перші професійні нагороди. Всього участь у конкурсі взяли 2032 конкурсні роботи з України та інших держав.  На сьогодні Міжнародний конкурс шкільних медіа - це найбільший юнкорівський захід в Україні, рівень якого високо оцінюють вітчизняні та  міжнародні журналістські організації.

  «Як керівнику Держкомтелерадіо України, як журналісту мені приємно спостерігати за тим, як з кожним роком зростає рівень шкільних медіа, - зазначив Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко. - Незважаючи на юний вік авторів матеріалів, ми досить відкрито говоримо про проблеми професійної журналістики, частина з яких притаманна і шкільним медіа. Адже завжди знаходиться хтось, хто хоче контролювати медіа. І вражає те, як заповзято юні журналісти відстоюють своє право на свободу слова».

  Олег Наливайко висловив впевненість, що інформаційна галузь України буде щороку поповнюватися молодими кадрами, які чітко розумітимуть свою відповідальність перед суспільством і важливість свободи слова в демократичній країні.

  Довідково

  Міжнародний конкурс шкільних медіа започатковано в 1997 році. Його організаторами є Національна спілка журналістів України, Національна Академія педагогічних наук України, Асоціація молодіжної преси України та Коледж преси та телебачення.

  За 21 рік проведення конкурсу в архівах зберігається понад 32 тисячі робіт. Серед них: стінні, друковані, електронні видання, телевізійні сюжети, радіопередачі, тисячі фотознімків з України, Болгарії, Польщі, Грузії, Молдови, Греції, Іспанії, Чехії, Росії, Білорусії, Пакистану, Єгипту, Сенегалу. Близько 90 тисяч учнів, які навчаються в школах і гімназіях, колегіумах і ліцеях, вечірніх школах і школах-інтернатах, у позашкільних та професійно-технічних навчальних закладах України та інших держав, стали членами редколегій власних видань, теле-, фото- і радіоматеріалів. За 21 рік проведення Міжнародного конкурсу шкільних медіа нагородами відзначено 485 робіт активних юнкорів.