• In English
 • Оксана Коляда відвідала КП «Центр учасників бойових дій» Сумської міської ради
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 23 грудня 2019 року о 10:05

  Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда відвідала КП «Центр учасників бойових дій» Сумської міської ради.

  В Центрі ветеранам надають підтримку психолог, соціальний працівник, фахівці з фізіотерапії, масажу, ЛФК, кінезіотерапії. У цьому ж приміщенні працює центр надання адміністративних послуг.

  Таким чином в одній будівлі можна отримати ту чи іншу інформацію, довідку, отримати допомогу з реабілітації, психологічну підтримку, а також дізнатись та долучитись до тих чи інших занять, тренінгів, курсів для учасників бойових дій.

  «Центр дійсно дуже зручний, адже тут надають цілий спектр послуг – від адміністративних до навчальних та розважальних. Все це знаходиться в межах одного зручного майданчика, який до того ж має гарний ремонт та укомплектований сучасним обладнанням», - зауважила Оксана Коляда.

  Наразі Мінветеранів, спільно із партнерами розбудовує мережу Ветеранських просторів – майданчиків, на яких би з ветеранами та їх родичами працювали фахівці державних установ та громадських об’єднань і спільно надавали весь спектр послуг. На думку Міністра КП «Центр учасників бойових дій» Сумської міської ради, якраз є гарним прикладом такої діяльності.