• In English
  • Оксана Коляда: 60 квартир для проживання ВПО будуть придбані вже цього року
    Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, опубліковано 24 грудня 2019 року о 13:50

    Вже перераховані кошти у регіони на придбання житла для внутрішньо переміщених осіб, а саме 70% субвенції, яку держава спрямовує місцевим бюджетам для купівлі квартир для тимчасового проживання. Мова йде про програму "Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України" за принципом 70% на 30% з державного та місцевого бюджетів відповідно.

    «Ще одна дуже важлива перемога, як то кажуть під ялинку! В 60 квартир та 1 житловий будинок зможуть заселитись сім’ї ВПО вже цього року. Щойно казначейство перерахувало кошти в регіони на придбання житла для ВПО. Я дякую спільним діям Уряду та тій наполегливості, з якою ми командно спрацювали на цей результат!» - зазначила Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда.

    Загалом кошти пішли в 12 міст та містечок, які долучились до цієї програми. Найбільше квартир буде придбано в Маріуполі (40), також 6 квартир в Житомирі, решта осель купується на Львівщині, Донеччині та Харківщині.