• In English
 • Оголошено переможця на розробку проекту нової злітно-посадкової смуги Міжнародного аеропорту «Дніпропетровськ»
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 10 лютого 2020 року о 15:52

  Сьогодні, 10 лютого 2020 року, тендерним комітетом ДП «Фінансування інфраструктурних проектів» оголошено переможця на розробку проектної документації та проведення її експертизи в рамках будівництва нової злітно-посадкової смуги Міжнародного аеропорту «Дніпропетровськ». Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

  «Питання модернізації летовища «Дніпропетровськ» є гостроактуальним для міста-мільйонника Дніпро, густонаселеної області та величезної навколишньої конгломерації. Нам необхідно відкрити небо над Дніпром. На проектування та будівництво аеродрому Міжнародного аеропорту «Дніпропетровськ» вже передбачено 1,2 млрд грн. Оновлений аеропорт має стати регіональним повітряним хабом і дати зручне авіаційне сполучення. Сьогодні нарешті оголошено переможця на розробку проекту нової злітно-посадкової смуги Міжнародного аеропорту «Дніпропетровськ». Нова «злітка» повинна бути надійною, зносостійкою та безпечною, здатною приймати сучасні пасажирські літаки», – заявив Владислав Криклій.

  Очікувана вартість закупівлі становила 26 млн 514 тис. з ПДВ. Участь у тендері взяли 4 учасники. Пропозиції перших двох учасників були відхилені замовником на підставі невідповідності поданих документів умовам закупівлі.

  Міністр інфраструктури України повідомив, що переможцем було визнано ТОВ «ІНСТИТУТ УКРДОРПРОЕКТ», яке запропонувало на 1 млн 979 тис. грн менше від очікуваної вартості закупівлі і тендерна пропозиція якого відповідає технічним вимогам, визначеним у тендерній документації та кваліфікаційним критеріям встановлених замовником закупівлі.

  Очільник Міністерства зазначив, що компанія-переможець підтвердила наявність відповідного досвіду та кваліфікованих виконавців, які можуть забезпечити розробку складного технічного проекту якісно, відповідно до умов технічного завдання на проектування. Підписання договору відбудеться в термін, визначений Законом України «Про публічні закупівлі».

  Нагадаємо, попередні два тендери на розробку проекту на будівництво аеродрому Міжнародного аеропорту «Дніпропетровськ» не відбулися через неякісно та не в повному обсязі підготовлені учасниками закупівлі тендерні пропозиції, що не давало змоги замовнику розробки проекту будівництва визначити переможця.

  «Розвиток регіональних летовищ є пріоритетом державної політики Міністерства інфраструктури в авіаційній галузі. У наших найближчих планах модернізація аеропорту в Ізмаїлі та підготовка проекту для будівництва аеропорту в Мукачево. Люди у регіонах мають отримати зручне та доступне повітряне сполучення як у міжнародному, так внутрішньому напрямках», – наголосив Владислав Криклій.