• In English
 • Оголошення про конкурс з обрання членів від громадськості Координаційної ради з питань реалізації в Україні Ініціативи “Партнерство “Відкритий Урядˮ
  опубліковано 07 квітня 2021 року о 13:05

  Запрошуємо представників інститутів громадянського суспільства (громадських об’єднань, благодійних, релігійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань) взяти участь у конкурсі з обрання членів від громадськості Координаційної ради з питань реалізації в Україні Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» (далі – Ініціатива).

  Зазначена Координаційна рада утворена відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 13 червня 2012 р. № 671. Основними завданнями Ради є сприяння координації заходів з реалізації Ініціативи та залученню інститутів громадянського суспільства до її реалізації. До складу Ради мають входити 7 представників від органів виконавчої влади та 7 представників від громадськості, обраних на конкурсних засадах.

  Участь у конкурсі можуть взяти представники інститутів громадянського суспільства, які мають статус юридичної особи. Представники зазначених інститутів повинні підтвердити свою участь у реалізації Ініціативи та подати пропозиції щодо удосконалення роботи, пов’язаної з її реалізацією.

  Для подання заявки на участь у конкурсі необхідно до 22 квітня 2021 року заповнити форму.

  Організаційні засади проведення конкурсу.

   Для отримання додаткової інформації з питань проведення конкурсу можна звертатися на електронну адресу ogp@kmu.gov.ua.


  Детальніше про реалізацію Ініціативи в Україні – на Урядовому порталі та у мережі Фейсбук.