• In English
 • Офіцери Національної гвардії України продовжать спільні навчання з італійськими карабінерами
  Національна поліція України, опубліковано 05 серпня 2020 року о 17:21

  Основними напрямками у співпраці будуть мовна підготовка та діяльність гірсько-штурмових підрозділів, робота кінологів та авіаційних підрозділів. Про це сьогодні, 5 серпня, домовились Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та командувач карабінерів Італійської Республіки Джованні Ністрі.  

  «Перш за все я хочу подякувати нашим італійським партнерам за постійну та плідну співпрацю. Багато українських офіцерів-гвардійців пройшли підготовку в італійських навчальних закладах і передають цей досвід підрозділам Національної гвардії України вдома.  Ми зацікавлені у більш поглибленому співробітництві з підготовки гірсько-штурмових підрозділів», – заявив Арсен Аваков.
  Міністр внутрішніх справ додав, що вже у жовтні планується підписання Договору про співробітництво з карабінерами в рамках роботи Українсько-Італійської робочої комісії.
  «Я з радістю запрошую пана Джованні Ністрі в Україну, щоб на полігоні наші гвардійці продемонстрували свою майстерність в питаннях охорони громадського порядку, охорони дипломатичних представництв, роботи кінологів та спеціальних підрозділів, зокрема, авіаційних», – додав Арсен Аваков.

  Очільник МВС зазначив, що Україна зацікавлена в обміні досвідом щодо участі підрозділів Національної гвардії під час проведення громадських заходів та участі у заходах в умовах пандемії COVID-19.