• In English
 • Обрано нового управителя, який забезпечить теплом Новояворівськ та Новий Розділ
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 15 листопада 2019 року о 11:35

  У містах Новояворівськ та Новий Розділ, де позавчора з робочою поїздкою побував Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, вже обрано нового управителя для ТЕЦ. Договір управління з компанією, яка не забезпечила підготовку до опалювального сезону, припинено.

  «Люди не повинні страждати через чиюсь недбалість», – сказав Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

  Враховуючи надзвичайну ситуацію, що склалася, рішенням Тендерного комітету Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА) було обрано нового управителя для зазначених ТЕЦ, а саме: ТОВ «Нафтогаз Тепло», що входить в групу компаній «Нафтогаз України» та спроможне забезпечити стабільне проходження опалювального сезону в обох містах.

  Наразі за підтримки Уряду,  Львівської обласної державної адміністрації та АТ «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» здійснюють заходи щодо відновлення та забезпечення  стабільного функціонування Новояворівської і Новороздільської теплоелектроцентралей.

  Обрано нового управителя, який забезпечить теплом Новояворівськ та Новий Розділ Обрано нового управителя, який забезпечить теплом Новояворівськ та Новий Розділ