• In English
 • Обрано голову Наглядової ради Фонду енергоефективності, - Геннадій Зубко
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 18 грудня 2018 року о 15:26

  Головою Наглядової ради Фонду енергоефективності обрано Анджея Райкевіча - людину, яка має великий досвід роботи у сфері енергоефективності у Польщі й інших європейських країнах. Таке рішення було прийняте на першому засіданні Наглядової ради Фонду, яке відбулося 17 грудня. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр-Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

  Наглядова рада прийняла й інші важливі питання щодо діяльності Фонду енергоефективності. Зокрема, затверджено Регламент проведення засідань Наглядової ради; визначено порядок відбору членів Дирекції та керівника підрозділу внутрішнього аудиту; схвалено план роботи на 2018 рік та перший квартал 2019 року. Наступний важливий крок - оголошення конкурсу з відбору менеджменту.

  Нагадаємо, до складу Наглядової ради Фонду енергоефективності вже призначено 4 особи. Два незалежні члени, яких було обрано за конкурсним відбором, два – представники від Уряду. Наразі очікується визначення представника від Європейського Союзу.

  Також вчора у рамках П’ятого засідання Ради асоціації між Україною та ЄС Геннадій Зубко і Єврокомісар з питань європейської політики сусідства та розширення Йоганнес Ган підписали фінансову угоду щодо надання Європейським Союзом другого траншу в 54 млн євро на підтримку Фонду енергоефективності.