• In English
 • Обрані представники від держави у наглядові ради Укргідроенерго та Укренерго, - Олексій Любченко
  Міністерство економіки України, опубліковано 20 липня 2021 року о 10:28

  Комітет з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств прискорює темпи роботи. У планах активний графік з вирішення кадрових питань, для забезпечення ефективного функціонування важливих державних компаній. Про це повідомив Перший віце-прем'єр-міністр – Міністр економіки України Олексій Любченко 19 липня.

  19 липня 2021 року, відбулося чергове засідання Комітету з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств. Члени Комітету обирали представників від держави в наглядові ради ПрАТ «Укргідроенерго» та НЕК «Укренерго». Під час засідання кандидати озвучували своє бачення розвитку компаній, зважаючи на свої компетенції та мали сесію питань-відповідей від членів та незалежних експертів Комітету.

  Варто зазначити, що представники держави заслуховуються на рівних засадах з кандидатами на посади незалежних членів. “Держава в першу чергу зацікавлена, щоб її представники в наглядових радах були професійними, незаангажованими, мали бездоганну репутацію та відповідну кваліфікацію” - зазначив Олексій Любченко.

  У засіданні взяли участь Перший віце-прем’єр-міністр — Міністр економіки України Олексій Любченко, Перший заступник Міністра енергетики України Юрій Власенко, заступник Міністра фінансів України Юрій Драганчук, Постійний представник МВФ в Україні Ваграм Степанян, Бізнес-омбудсмен України Марчін Свєнчіцкі, Заступник Голови ЄБРР в Україні Ірина Кравченко, Економіст Представництва МВФ в Україні Марія Чебанова.

  Нагадаємо, що 6 липня 2021 року, відбулося засідання Комітету з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств, під час якого обрали незалежних членів наглядової ради та представників від держави для АТ «Магістральні газопроводи України» (АТ «МГУ»).