• In English
 • Обговорення проекту звіту про реалізацію плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2016 – 2018 роках
  опубліковано 06 листопада 2018 року о 15:19

  Календар з безперервної реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» в Україні, розроблений Керівним комітетом Ініціативи, передбачає підготовку та публікацію до 30 листопада звіту про реалізацію плану дій. Процес підготовки звіту повинен включати двотижневий період консультацій з громадськістю.

  Секретаріат Кабінету Міністрів підготував проект звіту про реалізацію плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2016 – 2018 роках (розпорядження Кабінету Міністрів від 30 листопада 2016 р. № 909) на основі інформації, наданої органами виконавчої влади. Під час підготовки враховані рекомендації керівного комітету Ініціативи щодо формату звіту.

  Ознайомитись з проектом звіту та прокоментувати його можна за посиланням.

  Коментарі також можна надсилати до 20 листопада 2018 р. на електронну адресу: ogp@kmu.gov.ua.

  Довідково

  Ініціатива «Партнерство «Відкритий Уряд» спрямована на об‘єднання зусиль урядів та громадянського суспільства для створення позитивних змін у житті громадян.

  У рамках реалізації Ініціативи уряди країн-учасниць спільно з громадянським суспільством розробляють та реалізують дворічні національні плани дій. Кожен план дій повинен містити конкретні, амбітні зобов'язання, спрямовані на удосконалення прозорості, підзвітності та громадської участі.

  Україна є членом Ініціативи з 2011 року. За цей час Урядом спільно з громадянським суспільством реалізовано 3 дворічні плани дій.