• In English
  • Новообраний президент має бути максимально залучений до поглиблення реформ, - Іванна Климпуш-Цинцадзе
    Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 09 травня 2019 року о 14:48

    Уряд налаштований на взаємодію, співпрацю та максимальне збереження напрацювань і розпочатих серйозних структурних реформ новообраним Президентом. Реформи мають поглиблюватись, і новообраний Президент має бути максимально залучений до цієї роботи. Про це заявила під час робочої поїздки до Вашингтона (США) Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, відповідаючи на запитання журналістів. Вона додала, що за результатами її зустрічей у Вашингтон, цього очікують і наші американські партнери.

    «Існує повне розуміння того, що вибір українського народу щодо незворотності європейської і євроатлантичної інтеграції абсолютно підтримується тут, у Сполучених Штатах. Я сподіваюся, що це відображатиметься в спільному просуванні порядку денного реформ як з боку різних політичних сил в Україні, так і з боку наших партнерів», – сказала Іванна Климпуш-Цинцадзе.

    За її словами, у Вашингтоні очікують, що Україна збереже свою передбачуваність і послідовність курсу: «Так само для наших партнерів важливо, щоби не було несподіванок і радикальних змін курсу країни від обраного напрямку, у тому числі у взаємодії з міжнародними фінансовими організаціями».