• In English
  • Новий етап реформи державного управління Міненерговугілля

    У Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України державний секретар Максим Немчинов провів зустріч з експертами проекту ЄС «Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні».

    Під час зустрічі обговорили питання стану впровадження реформи державного управління в Міненерговугілля. Максим Немчинов поінформував про те, що на сьогодні офіційно запрацювали два директорати – Директорат викопних видів палива та Директорат стратегічного планування та європейської інтеграції. Триває процес добору фахівців з питань реформ з метою якомога швидшого наповнення директоратів. За словами державного секретаря, до кінця року планується затвердити цільову структуру Міненерговугілля.

    Представники Управління по роботі з персоналом ознайомили з інформацією щодо проходження конкурсів на посади фахівців з питань реформ, роботи конкурсної комісії та специфіки конкурсних завдань. Акцентуючи на важливості знань у сфері енергетики, наголосили, що одним із етапів проведення конкурсного відбору буде тестування на знання спеціального законодавства.

    Експерти проекту ЄС цікавились щодо строків впровадження кінцевої структури Міністерства, а також повідомили про наміри провести інтерв’ю з членами конкурсної комісії та керівниками директоратів. Європейські партнери наголосили про готовність і надалі сприяти у проведенні реформи державного управління шляхом надання консультативної допомоги.