• In English
 • Нові робочі місця і збільшення зарплат – очікування ділових кіл
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 31 грудня 2018 року о 11:00

  Створення нових робочих місць та збільшення заробітних плат завдяки заданому Урядом позитивному тренду в економіці є одним з орієнтирів роботи бізнесу в Україні. Про це в коментарі зазначили представники провідних ділових асоціацій українських та іноземних підприємств, що працюють в Україні.

  Так, найбільш важливим, з точки зору бізнесу, є той рівень діалогу, який досягнуто між підприємцями та першими особами держави.

  «І зараз головне для нас - макроекономічна стабільність, продовження роботи з міжнародними партнерами», - сказав Андрій Гундер, Президент Американської торгівельної палати.

  За його словами, 83% підприємств–членів АТП відчувають, що 2019 року бізнес буде зростати.

  Про зростання на 10-15% говорять і представники Європейської Бізнес Асоціації.

  «Ми маємо понад 1000 членів асоціації. Вони планують створення нових робочих місць і збільшення зарплат», - відзначила Ганна Дерев’янко, виконавчий директор ЄБА.

  За словами бізнесменів, компанії думають про вихід на нові ринки, про нарощування експорту і відзначають зменшення тиску контролюючих органів – у тому числі завдяки урядовим законам «маски-шоу-стоп».

  «З’являється законодавча база для захисту бізнесу, - сказав бізнес-омбудсмен Альгірдас Шемета. – Є тренд. І він позитивний. Сподіваюсь, що у наступному році цей тренд буде продовжуватися».