• In English
 • «Нове обличчя кордону»: у рамках реформування розпочався набір у дев’ять підрозділів прикордонного відомства
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 02 квітня 2019 року о 12:14

  1 квітня стартував черговий набір молодих, амбітних та вмотивованих людей, що бажають стати новим обличчям держави на кордоні.

  Цього разу в рамках реформування прикордонних підрозділів за проектом «Нове обличчя кордону» відбір кандидатів проводиться в підрозділи Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ», «Одеса-аеропорт», «Львів-аеропорт», «Дніпро», «Харків», «Пархоменкове» і «Римачі» (Волинська область), «Рава-Руська» і «Шегині» (Львівська область).

  Реєстрація анкет кандидатів до ІІ набору в прикордонні підрозділи в рамках проекту «Нове обличчя кордону» відкрита до 26 квітня 2019 року.

  До уваги кандидатів на посади в підрозділи охорони державного кордону України. Під час реєстрації варто враховувати, що відділ прикордонної служби «Дніпро» забезпечує прикордонний контроль в аеропортах міст Дніпро, Полтава та Кривий Ріг, а відділ «Харків»–  це не тільки авіаційний пункт пропуску, але й залізничний пункт пропуску.

  Ознайомитися з деталями проекту та подати заявку можна за посиланням https://newface.dpsu.gov.ua/.

  Нагадуємо, що 31 березня завершився черговий набір в прикордонні підрозділи столичних аеропортів. Заявки на участь у відборі подали майже 200 кандидатів. Зараз триває їх тестування, яке завершиться 12 квітня. З ними проводиться кваліфікаційна співбесіда, вони здають фізичну підготовку, перевіряються їх загальні здібності, вони складають іспити з іноземної мови – англійська, німецька чи французька мови, а також кандидати проходять психологічне тестування. До речі, саме зараз вже є перші результати фізичного випробовування, які вказують на досить високий рівень майже кожного учасника. Так тримати!

  Звертаємо увагу всіх бажаючих поповнити ряди Держприкордонслужби також й на те, що днями міжнародний аеропорт «Бориспіль» розпочав експлуатацію нового терміналу F, тому на ОКПП «Київ» покладається більше навантаження для належного та швидкого оформлення ще більшої кількості пасажирів, зростає потреба в молодих та вмотивованих охоронцях кордону, які мріють у майбутньому стати справжніми  професіоналами прикордонної справи.

  Приєднуйтесь до команди професіоналів. Саме Ви своєю щоденною роботою можете стати новою формацією прикордонників та обличчям кордону.

  Служба в Державній прикордонній службі України – це завжди престижно. Кожний прикордонник має стабільну й цікаву роботу з перспективою постійного кар’єрного зростання та професійною підготовкою за міжнародними стандартами, гідний рівень грошового забезпечення та гарантований соціальний захист.