• In English
 • «Нове обличчя кордону»: Розпочато анкетування для проходження служби у відділах «Шегині» та «Дніпро-аеропорт»
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 17 вересня 2018 року о 10:07

  У Держприкордонслужбі вже кілька років за сприяння представництва Посольства США в Україні та Міжнародної організації міграції в Україні успішно реалізовується проект «Нове обличчя кордону». Цей проект направлений на реформування прикордонних підрозділів і створення сучасних відділів з професійним, вмотивованим, принциповим персоналом, що буде ефективно виконувати функції держави на кордоні.

  В рамках проекту до різних підрозділів Державної прикордонної служби відібрано сотні найкращих представників як з цивільної молоді, так і з військовослужбовців. Вони вже заступили на службу та покращують рівень з охорони і безпеки державного кордону.

  Загалом протягом цього року в рамках проекту пройдуть чотири основні хвилі відбору осіб у лави Держприкордонслужби. Поетапно вони стартували 1 лютого і подача анкет до останнього закінчиться в середині листопада.

  Всього проект охопив 10 підрозділів, зокрема 4 із них у Львівській області, 2 – у Волинській, а інші - в Києві, Харкові, Дніпрі та Одесі.

  Нині частина учасників, які пройшли основні етапи відбору, серед яких тестування та перевірка фізичної підготовки, продовжують опановувати прикордонну справу на базі Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота. Кандидати з числа цивільної молоді підготовку проходять за навчальною програмою «Молодший інспектор прикордонної служби». Вони отримують основний об’єм базових знань та практичних навичок, які дадуть можливість застосувати їх під час виконання завдань з охорони державного кордону. Зазначимо, що також ними опановуються знання з тактики прикордонної служби та прикордонного контролю, де вивчаються загальні положення з охорони державного кордону України, види прикордонних нарядів, їх обов'язки та основні способи несення служби, паспортні документи та види їх захисту, порядок пропуску через державний кордон осіб.

  Додамо, що у Головному центрі підготовки особового складу також організовані курси підвищення кваліфікації для військовослужбовців, які вже проходили службу в підрозділах охорони кордону та пройшли конкурс відбору проекту «Нове обличчя кордону». Основна увага приділяється питанням адміністративного провадження, антикорупційній діяльності, вмінню вирішувати конфліктні ситуації тощо.

  Ще частина кандидатів зараз проходить фізичні випробування і співбесіди, а у підрозділи «Пархоменкове», «Рава-Руська», «Краківець», «Харків-аеропорт» продовжується подача анкет. У ці підрозділи анкети приймаються до 28 вересня.

  Сьогодні, 17 вересня, розпочалося анкетування для проходження служби в оновлених підрозділах – «Шегині» Мостиського прикордонного загону та «Дніпро-аеропорт», а також відкрито відбір в «Римачі» і «Одеса-авіа».

  Повідомляємо, що кожен, хто пройде відбір, гарантовано отримає стабільну та престижну роботу, гідний рівень грошового забезпечення – від 9 тисяч гривень, гарантований соціальний захист, професійну підготовку за міжнародними стандартами і перспективу кар’єрного зростання.

  Детальну інформацію щодо відбору можна відслідковувати на інформаційному ресурсі https://newface.dpsu.gov.ua/.