• In English
  • Норвегія продовжуватиме беззаперечно підтримувати Україну у спортивній сфері
    Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 07 лютого 2024 року о 08:20

    Норвегія продовжуватиме беззаперечно підтримувати Україну у спортивній сфері. Про це заявив державний секретар Міністерства культури та рівних можливостей Норвегії Ерленд Ханствейт під час зустрічі із заступником Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Андрієм Чесноковим на полях конференції «Play the Game 2024», яка триває у м. Тронгейм, Норвегія.

    Від імені очільника Міністерства молоді та спорту України Матвія Бідного, його заступник подякував норвезькій стороні за всебічну підтримку українських спортсменів у Норвегії у тренувальному процесі та під час змагань, відкриті можливості для занять спортом для українців, які знайшли тимчасовий прихисток у цій країні, а також допомогу у реформуванні вітчизняної спортивної сфери.

    Співрозмовники обговорили подальші спільні кроки на міжурядовому рівні у боротьбі за відсторонення російських і білоруських спортсменів від міжнародних спортивних змагань у світлі останніх відповідних рішень Міжнародного олімпійського комітету.