• In English
 • Німецький бізнес готовий інвестувати в Україну, – Геннадій Зубко
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 29 листопада 2018 року о 15:58

  Сьогодні зростає підтримка європейської спільноти політичного курсу і територіальної цілісності України. І, незважаючи на виклики сьогодення, які стоять перед країною, німецький бізнес готовий інвестувати в Україну. На цьому під час Третього німецько-українського ділового форуму в Берліні наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

  «Ми говоримо про реформу децентралізації, яка вже кардинально змінила регіональний розвиток. Німецькі інвестори можуть вкладати кошти не тільки в інфраструктуру і АПК, є величезний ринок енергоефективності, розвиток якого сприятиме зменшенню рахунків за ЖКП і споживання газу. Дуже важливо на сьогоднішньому економічному форумі в Берліні дати посил щодо стану справ в Україні й готовності країни залучати бізнес-інвестиції», – підкреслив Геннадій Зубко.

  Урядовець розповів, що сьогодні в Україні працює близько 2 тис. німецьких підприємств. Є величезний запит на інвестиції в інфраструктуру, агропромисловий сектор щодо переробки, будівництво доріг.

  «Німеччина спільно з ЄС сьогодні активно долучається до фінансової підтримки Мультидонорського фонду, який працюватиме з Фондом енергоефективності. Економічний ефект від запуску Фонду колосальний – створення 75 тис. додаткових робочих місць, 60% економії енергії в будинку, 10 млрд м³ – скорочення споживання газу. За цим прийде німецький бізнес, проектний менеджмент з технологіями, і ми повинні зробити в реформі енергоефективності революційний стрибок. Інвестиційний потенціал ринку енергоефективності України ми оцінюємо у 50 млрд євро», – зазначив Геннадій Зубко.