• In English
 • Нідерландські студенти відвідали Держводагентство
  Державне агентство водних ресурсів України, опубліковано 11 липня 2019 року о 10:03

  Студенти Делфтського технічного університету (Нідерланди) зустрілися з фахівцями Державного агентства водних ресурсів України для вивчення досвіду України з управління водними ресурсами.

  До молодих екологів Нідерландів звернувся перший заступник Голови Держводагентства Михайло Хорєв з побажанням з професійною користю для себе провести час в Україні, дізнатися більше про українські водні екосистеми та їх унікальність.

  У свою чергу українські водники розповіли студентам про управління водними ресурсами України, про хід змін у водній сфері, відповідно до басейнового принципу управління. Детально зупинялися на впровадженні в Україні Водної рамкової директиви, підготовці планів управління річковими басейнами, новій системі моніторингу вод, е-дозволах та роботі басейнових рад.

  Зустріч українських водників з нідерландськими студентами відбулася в рамках відвідання ними Київського національного університету імені Т. Шевченка.

  Студенти були сповнені нових знань та позитивно налаштовані на подальше продовження навчання за обраними водними спеціальностями.