• In English
 • Наталія Микольська залишає Мінекономрозвитку для участі у стипендіальній програмі Стенфордського університету

  22 серпня Уряд ухвалив рішення про звільнення Наталії Микольської з посади заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі – Торгового представника України за власним бажанням.

  Як відомо, Наталія Микольська виборола право на участь у стипендіальній програмі для лідерів з України «Ukrainian Emerging Leaders Program» одного із найбільш авторитетних ВНЗ світу - Стенфордського університету в США.

  Коментуючи рішення Наталії Микольської, Перший віце-прем'єр-міністр Степан Кубів сказав: «Я дякую пані Наталії за її відданість справі та досягнення у розвитку міжнародної торгівлі, а також у запуску системи державної підтримки та просування експорту. Завдяки пані Наталії, Мінекономрозвитку розробило першу в історії України Експортну стратегію, запустило процес створення Експортно-кредитного агентства, ефективно та послідовно захищало інтереси українських виробників на зовнішніх ринках, а також протидіяло торговельній агресії Росії в СОТ. Наталія Микольська очолювала переговорну групу з підписання Угоди про вільну торгівлю Україна-Канада та Угоди про вільну торгівлю Україна-Ізраїль, яка буде підписана найближчим часом. Величезна робота була зроблена по відкриттю нових ринків Африки та Азії, а українські торгові місії працювали в 15 країнах світу та на 6 бізнес-форумах».

  Степан Кубів відзначив, що створення Офісу з просування експорту, його трансформація в повноцінну інституцію для підтримки українських експортерів, а також постійний діалог з бізнесом в регіонах також серед важливих досягнень Наталії на посаді Торгового представника України.

  Одночасно з роботою дослідника в Стенфордському університеті Наталія Микольська продовжить підтримувати команду Мінекономрозвитку та напрямок міжнародної торгівлі у статусі радника Першого віце-прем'єр-міністра Степана Кубіва.

  Тимчасово обов'язки заступника міністра - Торгового представника буде виконувати Перший заступник міністра Максим Нефьодов.