• In English
 • Наталія Алюшина: HRMIS – крок до цифрової державної служби в Україні

  Україна надалі впроваджуватиме проект інформаційної системи управління людськими ресурсами в державних органах (HRMIS - Human Resource Management Information System). Це надзвичайно важливо з огляду на важливість трансформації української публічної служби у формат цифрової. Це – результати онлайн-наради представників Європейської Комісії, Світового банку, Мінекономіки і НАДС.

  Було уточнено низку позицій і процесів, що виникають при реалізації Проекту «Програма підтримки управління державними фінансами в Україні» між Україною та МБРР». Укладено відповідний договір між Мінекономіки та НАДС про надання повноважень на впровадження Проекту, у рамках якого просувається HRMIS.

  Разом із колегами було підтверджено доцільність та актуальність впровадження в Україні згаданої системи. У НАДС та Мінекономіки погодили пропозицію Світового банку щодо можливості спрямування коштів в межах фінансування HRMIS на закупівлю обладнання і ІТ-послуг.

  «Вважаю цей процес надзвичайно перспективним для держави. А сам HRMIS – кроком до запровадження цифрової державної служби в Україні. Упевнена, цей проект посилює національну безпеку країни. В умовах знищеної управлінської інфраструктури ця система має стати основою глобального IT-проєкту із запровадження в Україні цифрової державної служби», - наголосила Наталія Алюшина, голова НАДС.

  За її словами, його ключова передумова – забезпечити максимально можливі обсяги процесів і послуг у дистанційному форматі. «У цьому зацікавлені як публічні службовці, так і усі українці. Упевнена, ці трансформації посилюють дієвість публічної служби і забезпечують належну якість державних послуг для громадян», - зауважила Наталія Алюшина.

  Довідково

  HRMIS – це автоматизована система збирання, оброблення, зберігання та захисту інформації щодо державних службовців, інших працівників державних органів, що формується і використовується для функціонування централізованої бази даних держслужбовців, інших працівників державних органів, а також для автоматизації та цифровізації процесів, пов’язаних із виконанням функцій з управління персоналом. Розробка та впровадження здійснюється в рамках Гранту Світового банку №TF0A5324 від 26 червня 2017 року щодо проєкту «Зміцнення управління державними ресурсами», що фінансується ЄС в рамках програми з реформування держуправління та державних фінансів (EURoPAF).