• In English
 • Настав час мирно влаштовувати життя, - Вадим Черниш у Маріуполі

  Настав час мирно влаштовувати життя, - наголосив Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш під час параду з нагоди святкування 4-ї річниці Дня визволення Маріуполя від незаконних збройних формувань.

  Вадим Черниш у своїй промові подякував українським захисникам за визволення Маріуполя й усім жителям за стійку громадянську позицію, відповідальність за своє місто і свою країну.

  «Щиро дякуємо захисникам, які принесли мир у місто Маріуполь, яке тепер має можливість впевнено розвиватися. Віддаємо належне усім маріупольцям за згуртованість. Настав час мирно влаштовувати своє життя», – сказав Міністр.

  Також він підкреслив, що Маріуполь – прекрасне місто, з великими перспективами: «Ми будемо робити усе можливе, аби підтримати розвиток цього чудового міста! А запорукою успіху стане стійка, привітна і потужна громада».

  У рамках робочої поїздки до Маріуполя Вадим Черниш зустрівся з лікарями первинної ланки охорони здоров’я міста. Спільно з компанією «Біопромінь» 5-ти лікарням Маріуполя надано в користування 6 аналізаторів формули крові АМП загальною вартістю 2,1 млн грн. Механізм роботи АМП – це аналіз 131-го показника крові шляхом вимірювання температури тіла без забору крові. Це дозволяє уникнути інфікування, що дуже важливо в польових шпиталях, лікарнях великих міст й тих населених пунктах, які не мають лабораторії. Пристрій інноваційний, і ним вже користуються в Празі, Будапешті, Римі, Мехіко, а відтепер – і в Маріуполі.

  Нагадаємо, що Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш та Голова Маріупольської міської ради Вадим Бойченко вручили 63-м родинам (загалом 253 внутрішньо переміщені особи) ключі від квартир.