• In English
 • Нашою національною ідеєю має стати побудова сильної та успішної України, – Володимир Гройсман
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 01 березня 2019 року о 13:37

  Національною ідеєю України має стати побудова сильної, економічно розвинутої і успішної України. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, виступаючи на форумі «Острог Forum 2019. Національна безпека України: синергія економіки та освіти»». Захід відбувся в Національному університеті «Острозька академія». Глава Уряду відвідав заклад і взяв участь у форумі в рамках своєї поїздки до Рівненської області.

  Глава Уряду наголосив, що історія відновлення Острозької академії, яка ще у XVI столітті була одним з провідних навчальних закладів Східної Європи, а потім на довгі роки втратила свій статус, багато в чому нагадує історію України. І держава, і академія переживали часи злету і часи зневіри. Проте віра у майбутнє і віра в успіх згуртувала людей, і тепер в Україні є провідний навчальний заклад і сама держава відновлюється.

  «Національною ідеєю для нас має стати побудова успішної, заможної і сильної держави, – сказав Володимир Гройсман. – Ми можемо говорити про свої претензії на регіональне лідерство. Ми маємо все необхідне, а головне – наш людський капітал».

  Прем’єр-міністр зазначив, що розвиток освіти в цьому контексті відіграє ключову роль. Саме він дає поштовх до зміцнення держави і досягнення цілей, які полягають у тому, аби забезпечити високі стандарти життя та стати учасником світової системи колективної безпеки.

  І так само, наголосив Глава Уряду, важлива участь молоді у всіх процесах. «Коли кажуть, що ви, молодь, – наше майбутнє, вас недооцінюють. Молодь – це наше сьогодення. Важливо, аби молоді люди сьогодні були активними, брали участь у суспільному житті, формували себе як особистості. Без молоді в Україні якість життя буде знівельована», – наголосив Володимир Гройсман.

  За його словами, зміни, які проходять сьогодні в Україні, – непрості і тривалі. А загрози, які переживає країна, – значні. «Наш ворог сьогодні робить все, аби ми час від часу зневірювалися і ставили собі питання: а може, у нас не вийде? Я стверджую: все вийде! Ми все зможемо. Я вірю в те, що разом ми зробимо Україну сильною, відновимо історичну справедливість. Перемога буде за нами», – сказав Прем’єр-міністр.

  Фотоінформація

  Нашою національною ідеєю має стати побудова сильної та успішної України, – Володимир Гройсман