• In English
 • Найбільший в Україні центр Дія.Бізнес — у Кривому Розі: провели технічне відкриття
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 26 листопада 2021 року о 18:28

  У межах національного проекту з розвитку підприємництва Дія.Бізнес відбулось технічне відкриття центру підтримки підприємців у Кривому Розі. Це найбільший центр Дія.Бізнес в Україні — його площа 600 квадратних метрів.

  Це нові можливості для підприємців:

  • безоплатні консультації від експертів за різними напрямами
  • участь у бізнес-подіях
  • навчання на короткотермінових та довготермінових освітніх програмах
  • пошук інвесторів і партнерів
  • знайомство з іншими підприємцями
  • тестування продукту на спеціальній pop-up-локації тощо.

  Усе це буде доступне після офіційного відкриття центру Дія.Бізнес у Кривому Розі в січні 2022 року. Наразі локація готова, а команда зібрана та проходить навчання.

  Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан: «Це вже 10-й центр Дія.Бізнес. Мінцифра активно розвиває інфраструктуру центрів підтримки підприємництва Дія.Бізнес, що покривають всю країну та працюють як єдиний механізм за найвищими стандартами надання послуг та комунікації з підприємцями».

  Гульсанна Мамедієва, директорка Директорату європейської інтеграції Міністерства цифрової трансформації України: «Велика ідея проекту Дія.Бізнес — щоб кількість бізнесів в Україні зростала. Новий центр Дія.Бізнес у Кривому Розі безпосередньо сприятиме цьому. Це комфортна локація, в якій підприємці регіону зможуть скористатися корисними сервісами та послугами».

  Адреса центру Дія.Бізнес: м. Кривий Ріг, вул. Петра Калнишевського, 1а.

  Юрій Корявченков, ініціатор відкриття Дія.Бізнес у Кривому Розі: «Я з гордістю заявляю, що в моєму рідному місті відкрився найбільший центр Дія.Бізнес. Ми ініціювали цей проект, щоб полегшити життя підприємцям і реально допомогти їм. Пишаємося нашим сучасним центром і будемо стежити за успіхами підприємців».

  Детальніше на сайті Мінцифри.