• In English
 • Нафтогаз передав прикордонникам медтехніку та захисне спорядження
  Адміністрація Державної прикордонної служби України, опубліковано 13 травня 2020 року о 18:02

  Прикордонники отримали благодійну допомогу загальною вартістю понад 5 мільйонів гривень: мобільний рентген-апарат, 200 біозахисних костюмів, 5000 масок, 500 респіраторів, 100 захисних окулярів.

  Медтехніку та захисне обладнання Головному військово-медичному клінічному центру Державної прикордонної служби передала Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України». У рамках заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції Нафтогаз замовив із Китаю 200 тонн благодійної допомоги для українських лікарень. Частину цієї допомоги передали прикордонному відомству, яке одним з перших стало на заваді поширенню захворювання на COVID-19 в Україні. Запобіжні заходи дозволили прикордонникам тривалий час уникати поширення пандемічного вірусу серед персоналу. На сьогодні лабораторно підтведжено захворювання на COVID-19 у 27 військовослужбовців та працівників Державної прикордонної служби України, з яких 5 уже одужали. Решті надається необхідна медична допомога, їх захворювання протікає у легкій формі.

  Голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко подякував Нафтогазу за надану допомогу та наголосив, що її насамперед отримають медичні працівники, які постійно контактують з потенційно інфікованими людьми. Він зауважив, що отримана техніка дозволить швидше і ефективніше діагностувати прикордонників.

  «Ми сьогодні отримали дуже унікальне обладнання – це мобільний рентген-апарат, якого до сьогоднішнього дня в системі закладів охорони здоров’я відомства не було», - сказав очільник Держприкордонслужби.

  «Нафтогаз активно допомагає державі у боротьбі з поширенням коронавірусної інфекції: закупівля необхідного обладнання і засобів узгоджена з Міністерством охорони здоров’я», - розповів перший заступник голови правління НАК «Нафтогаз Україна» Сергій Перелома.

  «Ми сподіваємося, що це допоможе нашим лікарям залишатися здоровими та неушкодженими лікувати інших громадян України, і врешті-решт подолати цю загрозу», - додав він.

  Під час перебування в шпиталі Голова Держприкордонслужби також подякував медперсоналу за роботу, а кількох медичних сестер нагородив годинниками з прикордонною символікою.

  Він наголосив, що співробітники шпиталю змушені постійно контактувати з хворими, тими, хто з ними перебував в контакті, та іншими людьми, які потенційно могли підхопити коронавірус.