• In English
 • НАДС впроваджуватиме інформаційну систему управління людськими ресурсами в державних органах
  Національне агентство України з питань державної служби, опубліковано 21 листопада 2018 року о 17:29

  Національне агентство України з питань державної служби є основним виконавцем частини А проекту «Зміцнення управління людськими ресурсами в державних органах», на впровадження якого спрямована частка надходжень у рамках фінансування від Міжнародного банку реконструкції та розвитку. Контракт фінансується в межах програми «Програма ЄС з реформування державного управління та фінансів в Україні». Кошти до України спрямовуються через Гібридний Трастовий фонд Світового банку, що надходять від програми ЄС «Підтримка комплексної реформи державного управління».

  НАДС необхідно придбати та впровадити інформаційну систему управління людськими ресурсами в державних органах (далі – ІСУЛР).

  Як зазначив Голова НАДС Костянтин Ващенко, ІСУЛР є одним з інструментів розвитку інформаційного суспільства, впровадження якого сприятиме створенню умов для здійснення відкритого, прозорого та ефективного державного управління із застосуванням новітніх інформаційно-комунікаційних технологій.

  Наразі НАДС шукає досвідчених та кваліфікованих: менеджера проекту та консультанта з технічних питань, які будуть підтримувати НАДС у впровадженні проекту. Детальніше про умови конкурсу можна дізнатись за посиланням: на веб-сайті НАДС ( http://nads.gov.ua/page/spivpracya-zi-svitovym-bankom